Nutividin.ee | Shelly | Sensibo

Nutividin.ee (iRand OÜ) on koduautomaatika hobipood. Pakume müügiks Euroopa ühe innovatiivsema koduautomaatika tootja Shelly erinevaid nutividinaid. Lisaks ka Sensibo kliimaseadmete nutikaid juhtpulte. Omame kohapealset ladu ning seega saame tooted kätte toimetada vaid mõne tööpäevaga. 

 

Shelly on wifil töötava koduautomaatika pioneer, kelle tootevalikust leidub tooteid nii algajale kui edasijõudnule. Tooteid iseloomustab suur ühildatavus, avatus ning toodete väikesed mõõtmed.

Erinevalt paljudest teistest nutividinatest, ei vaja Shelly tooted töötamiseks keskseadet vaid töötavad tavalises wifi võrgus. Tooteid on võimalik lülitada samast wifi võrgust ka ilma välise interneti ühenduseta. Kasutades tasuta pilveteenust võid tuled kustu panna ka teisest maailma otsast. 

Tooted saab hõlpsasti lisada paljudesse kodujuhtimiskeskustesse, nagu Homeassistant või openHAB, mis mõlemad on vabavaralised ning pakuvad hulganisti lisafunktsionaalsust (nagu HomeKit tugi). Liidestamise võimalused on pea piiramatud kasutades CoAP, MQTT protokolle või REST api võimalusi. 

Kellele kaasa tulev tarkvara ei meeldi, saab tootele paigaldada ka altertnatiivseid tarkvarasid näiteks Tasmota või Mongoose OS mis lisab HomeKit toe. 

Sensibo toodab kliimaseadmetele nutikaid juhtimis seadmeid, mille abil võid muuta iga infrapuna puldiga töötava konditsioneeri või õhksoojuspumba nutikaks. Sensibo pakub kliimaseadme juhtimsieks vägagi lihtsasti kasutatavat  äppi, ning võimalust liidestada Apple Homekiti, Google Home, Amazon Alexa, SmartThinhs, HomeAssistent ja paljude muude juhtimise keskustega. 
Vaata tootevalikut siit

Shelly Liidestus