Shelly Plus

Uue põlvkonna Shelly

Ülim koduautomaatika uue põlvkonna Shelly seadmetega - Shelly Plus!

Shelly uue põlvkonna nutikad releed on täiustatud ülikiire protsessori, kiirema ühenduvuse, täiustatud integratsiooni ja suurendatud ohutusega! Nüüd saate Shelly Cloud Appi abil hõlpsasti seadmeid lisada Bluetooth-ühenduse kaudu. Shelly Plus seeria toetab TLS-krüptimist ja sellel on täiustatud korpus väliste andurite standardiseeritud toe jaoks.

Täiustatud korpus

Plus seeria toodete korpused on nüüd ühesuguse disainiga. Uue põlvkonna seadmete väikesed mõõtmed võimaldavad neid hõlpsasti paigaldada mis tahes seinalüliti või seinakontakti taha ning need on täielikult tagantjärele paigaldatavad. Igal Plus seeria seadmel on selle korpusele trükitud ühendusskeem, et tagada ohutu ja lihtne paigaldamine.

Täiustatud API liides
Standardiseeritud RPC
Skriptimise võimalus

Täiustatud integratsioon

Looge oma unistuste nutikas kodu Shelly Plus seeriaga. Tänu täiustatud API-liidesele ja standardiseeritud RPC-le on Plus seeria tooteid veelgi lihtsam pilve või kohaliku integratsiooni kaudu juhtida. Lisandunud skriptimise toega saate laiendada oma Shelly seadmete funktsioone ja kohandada oma nutikodu automatiseerimist veelgi paindlikumalt.

Täiustatud ohutus ja turvalisus

Ohutus on meie prioriteet! Seetõttu oleme veendunud, et Shelly Plus seeria on suurendanud ohutust, lisades temperatuurianduri tarkvara läved kontrollimiseks ja rikete ennetamiseks. Seadmete püsivara toetab nüüd rohkem krüptimisrežiime ja turvalist salvestust. Turvalisuse parandamiseks täiendasime MQTT ja WSS-i tuge ning kohandatud sertifikaatide tuge paljude kasutusjuhtude jaoks. Nüüd saate seadmeid kasutada ühe kohaliku või tsentraliseeritud serveriga, hoides need avalikust Internetist täielikult eraldatuna.

Ülekuumenemise kaise
Rikete ennetamine
MQTT ja WSS tugi

Shelly Plus seeria omadused

Täisulik koduautomaatika kogemus tänu väga kohandatavatele funktsioonidele.
HTTP/HTTPS veebihaagid

Shelly Plus seadmed saavad teavitada või juhtida teist ühilduvat seadet või kolmanda osapoole automatiseerimissüsteemi.

Funktsionalsuse laiendamine skriptimise abil

Looge täiustatud funktsioone ja täiendavaid protsessisätteid konkreetse integratsiooni või funktsiooni jaoks.

Nädala ajakava automatiseerimine

Shelly Plus võimaldab teil kiiresti seadistada toiminguid teie päeva- või nädalaplaani alusel.

Nutikad toimingud dünaamilise juhtimise jaoks

Seadke Shelly Plus päikeseloojangu/päikesetõusu põhjal seadmeid sisse/välja lülitama ja nautige dünaamilist juhtimist olenevalt aastaajast.

Shelly Plus seeria tooted